korduma kippuvad küsimused

toote kohta

Meie biolagunev telefoniümbris on loodud vastupidavast nisukõrre plastikust, mis on võrreldav tavaliste plastikust ümbriste vastupidavusega. See tagab teie telefoni usaldusväärse kaitse.

Biolagunev telefoniümbris laguneb looduslikult ja kiiresti spetsiaalsetes tingimustes. Olenevalt keskkonnatingimustest võib lagunemine aega võtta keskmiselt 1 kuni 2 aastat.

Meie hetkel pakutava tootevaliku leiate meie poe lehelt. Hetkel pakume ümbriseid osadele iPhone mudelitele, kuid täiendame oma tootevalikut pidevalt.

Pärast biolaguneva ümbrise kasutusaja lõppu soovitame selle kõrvaldada kompostimise või jäätmete sorteerimise kaudu vastavalt kohalikele keskkonnatingimustele.

Jah, biolagunev ümbris on keskkonnasõbralik alternatiiv tavalistele plastikust ümbristele. See laguneb looduslikult ja vähendab plastikreostuse mõju keskkonnale.

Biolagunev ümbris ei vaja erilist hooldust. Seda tuleb käsitleda samamoodi nagu tavalisi plastikust ümbriseid, et tagada selle tõhus kaitse teie telefonile.

Meie toode on valmistatud nisukõrre plastist (wheat straw plastic) ja TPU (termoplastiline polüuretaan) kombinatsioonist. Nisukõrre plast on looduslik ja biolagunev materjal, mis on saadud nisukõrte töötlemisel. TPU on mittetoksiline ja taaskasutatav materjal. See koostis tagab meie toodete vastupidavuse, kaitse ja samal ajal keskkonnasõbralikkuse.

Jah, biolagunev ümbris pakub teie telefonile tõhusat kaitset kriimustuste, põrutuste ja muude kahjustuste eest. See on usaldusväärne valik teie seadme ohutuks hoidmiseks.

korduma kippuvad küsimused

EPOE KOHTA

 Tarneaeg sõltub teie asukohast ja valitud kohaletoimetamise meetodist,kuid mitte rohkem kui 7 tööpäeva. Täpsema transpordi kulu näete enne tasuma asumist.

Hetkel pakume tarneid ainult Eesti piires. Kuid ärge muretsege, jälgige meie veebilehte, sest tulevikus võime laiendada oma tarneid ka teistesse riikidesse.

Meie eesmärk on, et te oleksite meie toodetega täielikult rahul. Kui mingil põhjusel ei ole toode teie ootustele vastav või soovite selle vastu vahetada, võtke meiega ühendust 14 päeva jooksul pärast kättesaamist. Tagastamise või vahetamise tingimused on meie kodulehel selgelt kirjas.

Soovime teha teie jaoks maksete tegemise lihtsaks ja mugavaks. Seetõttu aktsepteerime mitmeid makseviise, sealhulgas pangalingid, krediit- ja deebetkaardid ning makse läbi elektrooniliste maksevahendajate.

Teie privaatsus ja andmete turvalisus on meie jaoks ülioluline. Meie veebipoes kasutatakse kõrgeid turvameetmeid, et kaitsta teie isikuandmeid ja tehinguid.

Kui teil tekib oma tellimuse kohta lisaküsimusi või soovite jälgida tellimuse staatust, võtke meie klienditoega ühendust. Oleme alati valmis teid aitama ja vajalikku teavet jagama.

Oleme avatud koostööks ka hulgimüüjatega. Kui olete huvitatud hulgimüügi tellimusest, võtke meiega ühendust ja anname teile täpsema teabe.

Kui teie tellimus on saadetud, saadame teile e-posti teel jälgimisnumbri, et saaksite oma tellimuse liikumist jälgida.

Mõistame, et mõnikord võib vaja minna tellimuse muutmist või tühistamist. Kui soovite oma tellimust muuta või tühistada, võtke meiega võimalikult kiiresti ühendust. Kuigi tellimuse muutmine või tühistamine sõltub tellimuse hetkeseisust, anname endast parima, et teid aidata.