Meie lugu: Biodismi sünnilugu algas soovist tuua turule midagi erilist, midagi, mis ühendaks praktilisuse, kvaliteedi ja keskkonnasõbralikkuse. Nii sündiski idee biolagunevatest iPhone’i ümbristest, mis on valmistatud looduslikest ja biolagunevatest materjalidest. See oli algus meie teekonnale rohelisema tuleviku suunas.

Meie missioon: Biodismi eesmärk on pakkuda teile tooteid, mis ei kaitse mitte ainult teie seadet, vaid aitavad kaasa meie planeedi ökosüsteemide säilitamisele. Me usume, et iga väike samm loeb ja meie biolagunevad iPhone’i ümbrised on samm parema tuleviku suunas.

Tootevalik: Biodism ostab hoolikalt valitud biolagunevaid iPhone’i ümbriseid ning pakub neid teile oma brändi all. Kvaliteet ja disain on meie jaoks äärmiselt olulised. Meie tooted on vastupidavad ja funktsionaalsed, samal ajal kaasaegsed ja stiilsed.

Ühinege meiega teekonnal parema tuleviku poole. Valides Biodismi, valite mitte ainult parima kaitse oma seadmele, vaid ka keskkonnasõbralikuma eluviisi. Aitame koos hoida meie planeeti rohelisemana, üks biolagunev iPhone’i ümbris korraga.

Täname, et olete osa meie loost!

MIKS VALIDA MEID
01.

TASUTA TARNE

Pakume teile tasuta transporti, et teie ost oleks võimalikult mugav ja taskukohane. Teie tellimus jõuab teieni ilma lisakuludeta.

02.

TAGASTAMINE

Meie eesmärk on tagada teie täielik rahulolu. Kui te ei ole oma ostuga rahul, saate selle tasuta 14 päeva jooksul tagastada. 

03.

TURVALINE OST

Meie kasutame Maksekeskuse teenuseid, see tagab teie ostude turvalisuse ja lihtsuse.